سئوالات متداول

در این صفحه به سئوالات رایج و متداول کاربران پاسخ داده شده است

رونگار چیست و چگونه کار میکند؟

رونگار یک ابزار بسیار ساده طراحی، مدیریت و آنالیز محتوای شبکه های اجتماعی میباشد که شما بسیار ساده میتوانید از بین تصاویر آماده شده برای مناسبت ها، رویداد ها، تصاویر آماده و ... یکی از آنها را انتخاب و در ویرایشگر اختصاصی رونگار شخصی سازی کنید ( برای مثال لوگو و برند خودتان را به تصویر اضافه کنید ) یا همچنین تصاویری که خودتا طراحی کرده اید را آپلود و با اتصال شبکه های اجتماعی مشخص کنید تصویر و یا متن شما در کدام شبکه های اجتماعی منتشر شود. پس از انتشار شبکه های اجتماعی میتوانید زمان انتشار آن را بصورت آنی و یا در آینده مشخص و تصویر خود را بصورت همزمان در همه شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

تا چه اندازه امکان ویرایش تصاویر آماده وجود دارد؟

در ویرایشگر اختصاصی رونگار شما بصورت کامل توانایی این را دارید که متن ها، رنگ ها، پس زمینه و ... را ویرایش و تصویر شخصی سازی شده خودتان را بدون نیاز به دانش فنی طراحی و آماده کنید.

منظور از انتشار همزمان در شبکه های اجتماعی چیست؟

دیگر نیازی نیست که برای پست کردن یک تصویر در چند اکانت شبکه اجتماعی وارد هرکدام از آنها شده متن را تایپ و منتشر کنید که این برای شما و کسب و کارتان بسیار زمان بر خواهد بود، در رونگار میتوانید با اتصال همه اکانت های خود در زمان انتشار یک تصویر مشخص کنید که در چه شبکه های اجتماعی منتشر شود و سپس تصویر خود را منتشر کنید.

رونگار از چه شبکه های اجتماعی پشتیبانی میکند؟

درحال حاضر سرویس ما از اینستاگرام؛ تلگرام، توییتر، فیسبوک، لینکدین، تامبلر، پینترست و بزودی سایر شبکه های اجتماعی مطرح دیگر پشتیبانی میکند.

آیا امکان اتصال چند اکانت هر شبکه اجتماعی وجود دارد؟

در رونگار میتوانید برای هر شبکه اجتماعی چندین اکانت از آن را متصل کنید بطور مثال برای اینستاگرام میتوانید چند اکانت مختلف را بصورت همزمان اضافه و بروزرسانی کنید.

امنیت اطلاعات ما در رونگار چگونه میباشد؟

امنیتی اطلاعات شما بصورت کامل از جانب رونگار تضمین خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر صفحه حریم خصوصی را مشاهده کنید.