شبکه اجتماعی توییتر

در این صفحه بیشتر با شبکه اجتماعی توییتر آشنا شوید و ببینید چه قابلیت های در رونگار برای این شبکه اجتماعی وجود دارد

لوگو توییتر

توییتر یک شبکه اجتماعی و سرویس ارائه دهنده میکروبلاگ است که در مارس 2006 به دست جک دروسی ایجاد شد. ابتدا شعار توییتر " چه کار می‌کنید؟ " بود که در سال 2009 با توجه به محتوای منتشر شده کاربران به شعار " چه چیزی در حال رخ دادن است؟ " تغییر کرد.

توییتر در سال ۲۰۱۲ بیش از 100 میلیون کاربر داشت که ۳۴۰ میلیون توییت در روز می‌فرستند و بیش از ۱٫۶ میلیارد جستجو در آن انجام می‌شود.

از جمله ویژگی های توییتر محدود بودن به تایپ تنها ۱۴۰ کاراکتر و قابلیت ارسال فیلم، عکس،صدا و همچنین ویژگی مطرح توییتر پیگیری ترند های آن میباشد (موضوعات و توییت هایی که در رابطه با یک موضوع ارسال میشوند و دارای بیشترین میزان مشارکت را دارند )

رای کسب و کارها توییتر با توجه به جامعه بالای کاربران آن در ایران میتواند فضایی برای ارسال جمله و عکس و ویدئو های آموزنده کوتاه و ارائه اخبار شرکت، کمپین ها و تغییرات در قالب توییت باشد. سرویس رونگار یکی از بهترین ابزارهاست که به وسیله آن میتوانید صفحه و یا صفحات توییتر را به سادگی مدیریت و بروزرسانی کنید.

 

ارسال پست زماندار در توییتر

ارسال پست زماندار در توییتر

امکان ارسال پست زماندار در پروفایل های توییتر بصورت زمانبدی شده و در زمان آینده یکی از امکانات سرویس رونگار است

ارسال پست همزمان به چند پروفایل توییتر

ارسال پست همزمان به چند پروفایل توییتر

اگر بخواهید یک پست را در چندین پروفایل مختلف بصورت همزمان منتشر کنید بصورت دستی بسیار زمان بر خواهد بود اما به وسیله رونگار با یک کلیک این امر ممکن است.

ارسال مجدد توییت های قدیمی با یک کلیک

ارسال مجدد توییت های قدیمی با یک کلیک

در رونگار می توانید توییت های منتشر شده در اکانت های توییتر خود را مجددا برای بینهایت بار ارسال کنید، و دیگر نیازی به تکرار نوشتن و آپلود نخواهد بود.

ذخیره پیش نویس توییت ها

ذخیره پیش نویس توییت ها

در پنل کاربری رونگار، شما می توانید توییت هایی که در حال نوشتن و آماده سازی آنها هستید را ذخیره و تکمیل و یا برای زمان دیگری منتشر کنید.

برای استفاده از سرویس مدیریت پروفایل های توییتر کافیست که در سایت ثبت نام کرده و کانال خود را اضافه کنید.