شبکه اجتماعی تامبلر

در این صفحه بیشتر با شبکه اجتماعی تامبلر آشنا شوید و ببینید چه قابلیت های در رونگار برای این شبکه اجتماعی وجود دارد

لوگو تامبلر

آسانی در استفاده و داشتن امکانات متفاوت و قالب‌های مختلف برای از ویژگی های پلتفرم میکروبلاگینگ تامبلر میباشد.

تامبلر یک وب سایت و یک پلتفرم وبلاگ است که به کاربران خود اجازه ارسال متن، عکس ها، فیلم ها، لینک ها، نقل قول ها و صدا را از طریق tumblelog می دهد. کاربران می توانند کاربران دیگر را دنبال، و یا tumblelog خود را خصوصی نمایند که استفاده از خدمات آن بسیار ساده است. تامبلر 225 میلیون وبلاگ دارد که در میان 10 شبکه بزرگ اجتماعی قرار گرفته است.

استفاده سریع، امکان ارسال تصویر، صدا و ویدئو و مقالات به طور مستقیم در وبلاگ، امکان اشتراک بخشی کوتاه از یک نوشته و ده ها ویژگی کوچک و بزرگ دیگر از ویژگی های فوق العاده تامبلر میباشد.

اما برای کسب و کارها داشتن میکروبلاگی با امکانات پیشرفته برای معرفی خدمات و محصولات میتواند موجب رشد و کسب بهترین نتیجه ها از استفاده از این شبکه های اجتماعی شود.

سرویس رونگار یکی از اولین و بهترین ابزارها میباشد که به وسیله آن میتوانید میکروبلاگ های مربوط به شرکت خود در تامبلر را به سادگی هرچه بیشتر مدیریت و بروزرسانی کنید.

 

ارسال پست زماندار در تامبلر

ارسال پست زماندار در تامبلر

امکان ارسال پست در میکروبلاگ های تامبلر بصورت زمانبدی شده و در زمان آینده یکی از امکانات سرویس رونگار میباشد

ارسال پست همزمان به چند پروفایل

ارسال پست همزمان به چند پروفایل

اگر بخواهید یک پست را در چندین بلاگ مختلف بصورت همزمان منتشر کنید بصورت دستی بسیار زمان بر خواهد بود اما به وسیله رونگار با یک کلیک این امر ممکن است.

ارسال مجدد پست های قدیمی با یک کلیک

ارسال مجدد پست های قدیمی با یک کلیک

در رونگار می توانید پست های منتشر شده در بلاگ های تامبلر خود را مجددا برای بینهایت بار ارسال کنید، و دیگر نیازی به تکرار نوشتن و آپلود عکس ها و ویذئوها نخواهد بود.

ذخیره پیش نویس تصاویر و ویدئوها

ذخیره پیش نویس تصاویر و ویدئوها

در پنل کاربری رونگار شما می توانید پست هایی که در حال نوشتن و آماده سازی آنها هستید را ذخیره و تکمیل، یا برای زمان دیگری منتشر کنید.

برای استفاده از اولین و بهترین سرویس مدیریت و بروزرسانی تامبلر در ایران کافیست که در سایت ثبت نامکرده و بورد خود را به سیستم رونگار اضافه کنید.