پیام رسان تلگرام

در این صفحه بیشتر با پیام رسان تلگرام آشنا شوید و ببینید چه قابلیت های در رونگار برای این پیام رسان وجود دارد

لوگو تلگرام

پیام رسان تلگرام که به عنوان یکی از محبوب ترین و سریع ترین پیام رسان های داخل ایران است که طبق آمار های رسمی نیمی از کاربران آن یعنی بیش از 45 میلیون در داخل ایران کاربر فعال دارد. تلگرام با ویژگی های منحصر، امنیت بالا و پشتیبانی از تمامی پلتفرم ها توانسته این موفقیت بزرگ را در ایران کسب کند.

از جمله امکانات تلگرام میتوان به ایجاد گروه، چت محافظت شده، ایجاد کانال رمزنگاری پیشرفته و ارسال و مدیریت فایل و پشتیبانی کامل از استیکرها اشاره کرد.

با وجود ویژگی ایجاد کانال، کسب و کارهای ایرانی نیز با توجه به تعداد کاربران گسترده آن با جدیت کامل در حال فعالیت در این پیام رسان محبوب هستند. اما مدیریت کانال های تلگرام برای یک کسب و کار در حال حاضر امری زمان بر و تا حدودی میتوان گفت هزینه بر است. در رونگار سرویسی فراهم شده که کسب و کارها بتوانند بصورت کامل کانال های خود را بصورت دقیق مدیریت و بروزرسانی کنند.

 

ارسال پست زماندار در کانال تلگرام

ارسال پست زماندار در کانال تلگرام

با سرویس رونگار میتوانید پست های خود را در چند دقیقه آماده کرده و تنظیم کنید که بصورت زماندار در آینده برروی کانال تلگرام شما منتشر شوند.

ارسال پست همزمان به چند کانال تلگرام

ارسال پست همزمان به چند کانال تلگرام

برای بروزرسانی هر چندین کانال تلگرام نیازی نیست پست را دستی و تک تک منتشر کنید! با رونگار همزمان در همه کانال های شما منتشر می شود.

ارسال مجدد پست های قدیمی تلگرام با یک کلیک

ارسال مجدد پست های قدیمی با یک کلیک

در رونگار می توانید پست های منتشر شده در کانال ها را مجددا برای بینهایت بار ارسال کنید، و دیگر نیازی به تکرار نوشتن و آپلود فایل ها نخواهد بود.

ذخیره پیش نویس پست های کانال

ذخیره پیش نویس پست های کانال

در پنل کاربری رونگار شما می توانید پست هایی که در حال نوشتن و آماده سازی آنها هستید را ذخیره و تکمیل یا برای زمان دیگری منتشر کنید.

برای استفاده از سرویس مدیریت کانال های تلگرام کافیست که در سایت ثبت نام کرده و کانال خود را اضافه کنید.