شبکه اجتماعی پینترست

در این صفحه بیشتر با شبکه اجتماعی پینترست آشنا شوید و ببینید چه قابلیت های در رونگار برای این شبکه اجتماعی وجود دارد

لوگو پینترست

پین‌بورد مجازی، این تعریفی است که شبکه اجتماعی پینترست از خود ارائه کرد است.

پینترست مانند یک بولتن‌بورد دبیرستان، تخته‌ای از تصاویری است که شما می‌توانید از سایت‌های دیگری که از آنها دیدن می‌کنید، سنجاق یا پین کنید. در واقع می‌توان گفت این سایت آمیزه‌ای است از مجموعه تصاویر و عکس‌های بریده شده از کتاب‌های مختلف، دفتر خاطرات روزانه و چیزهایی که در ته کیفتان قرار دارد و می‌توان گفت مانند روی درب یخچال است که در برخی خانه‌ها مملو از عکس‌های مورد علاقه اعضای آن خانه است.

این شبکه اجتماعی که از دید نشریه تایم جزو 50 وبسایت دنیا میباشد. به تازگی با ایجاد تغییراتی در استراتژی های خود گام بزرگی را در جهت ورود به تجارت الکترونیکی به روش های B2C و C2C برداشته و در نرم‌افزارهای کاربردی آیفون و iPad خود دکمه ای با عنوان Buy اضافه کرده است. با اضافه شدن این دکمه خرده فروشان این امکان را خواهند داشت که محصولات خود را ارائه کرده و کاربران نیز از طریق این دکمه ثبت سفارش نموده و مراحل خرید را از طریق ایمیل دنبال کنند. با توجه به استفاده ایرانیان نیز از این شبکه اجتماعی کسب و کارها میتوانند محصولات و خدمات خود را در این وبسایت ارائه کرده و مشتریان خود را جذب کنند.

سرویس رونگار اولین و یکی از بهترین ابزارها میباشد که به وسیله آن میتوانید بورد های مربوط به شرکت خود در پینترست را به سادگی مدیریت و بروزرسانی کنید.

 

ارسال پست زماندار در پینترست

ارسال پست زماندار در پینترست

امکان ارسال پست زماندار در بورد های پینترست بصورت زمانبدی شده و در آینده یکی از امکانات سرویس رونگار میباشد

ارسال پست همزمان به چند پروفایل پینترست

ارسال پست همزمان به چند پروفایل

اگر بخواهید یک پست را در چندین پروفایل مختلف بصورت همزمان منتشر کنید بصورت دستی بسیار زمان بر خواهد بود اما به وسیله رونگار با یک کلیک این امر ممکن است.

ارسال مجدد پست های قدیمی پینترست با یک کلیک

ارسال مجدد پست های قدیمی با یک کلیک

در رونگار می توانید پست های منتشر شده در اکانت های پینترست خود را مجددا برای بینهایت بار ارسال کنید، و دیگر نیازی به تکرار نوشتن و آپلود پست ها نخواهد بود.

ذخیره پیش نویس تصاویر و ویدئوها

ذخیره پیش نویس تصاویر و ویدئوها

در پنل کاربری رونگار شما می توانید پست هایی که در حال نوشتن و آماده سازی آنها هستید را ذخیره و برای زمان دیگری، تکمیل و یا برای زمان دیگری منتشر کنید.

برای استفاده از سرویس مدیریت بروزرسانی پینترست در ایران کافیست که در سایت ثبت نام کرده و کانال خود را اضافه کنید.