شبکه اجتماعی لینکدین

در این صفحه بیشتر با شبکه اجتماعی لینکدین آشنا شوید و ببینید چه قابلیت های در رونگار برای این شبکه اجتماعی وجود دارد

لوگو لینکدین

لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که در سال 2002 توسط رید هافمن ساخته شد. این شبکه اجتماعی اساسا برای بهبود کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با آن ها طراحی شده است.

استفاده از لینکدین تنها به بهبود کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران محدود نمی شود و کاربران این شبکه اجتماعی می توانند از طریق آن، با افراد دیگری که در حوزه کاری شان فعالیت می کنند، آشنا شوند و با آن ها ارتباط برقرار کنند. در ژوئن ۲۰۱۳ تعداد کاربران این شبکهٔ اجتماعی در بیش از ۲۰۰ کشور جهان به مرز ۲۵۹ میلیون نفر رسید که با توجه به این آمارها میتوان فهمیدن کسب و کارها و افراد ایرانی بسیاری در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت میباشند.

سرویس رونگار یکی از بهترین ابزارها میباشد که به وسیله آن میتوانید صفحات و پروفایل مربوط به شرکت خود در لینکدین را به سادگی هرچه بیشتر مدیریت و بروزرسانی کنید.

 

ارسال پست زماندار در لینکدین

ارسال پست زماندار در لینکدین

امکان ارسال پست زماندار در پروفایل ها و صفحات شرکت بصورت زمانبدی شده و در زمان آینده یکی از قابلیت های رونگار می باشد

ارسال پست همزمان به چند پروفایل و صفحه

ارسال پست همزمان به چند پروفایل و صفحه

اگر بخواهید یک پست را در چندین صفحه و پروفایل لینکدین مختلف بصورت همزمان منتشر کنید بصورت دستی بسیار زمان بر خواهد بود اما به وسیله رونگار با یک کلیک این امر ممکن است.

ارسال مجدد پست های منتشر شده با یک کلیک

ارسال مجدد پست های منتشر شده با یک کلیک

در رونگار می توانید پست های منتشر شده در اکانت های لینکدین خود را مجددا برای بینهایت بار ارسال کنید، و دیگر نیازی به تکرار نوشتن و آپلود پست ها نخواهد بود.

ذخیره پیش نویس پست های کانال

ذخیره پیش نویس پست های کانال

در پنل کاربری رونگار شما می توانید پست هایی که در حال نوشتن و آماده سازی آنها هستید را ذخیره و برای زمان دیگری، تکمیل و یا برای زمان دیگری منتشر کنید.

برای استفاده از سرویس مدیریت پروفایل و صفحات لینکدین کافیست که در سایت ثبت نام کرده و کانال خود را اضافه کنید.