شبکه اجتماعی اینستاگرام

در این صفحه بیشتر با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شوید و ببینید چه قابلیت های در رونگار برای این شبکه اجتماعی وجود دارد

لوگو اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی با محوریت عکس و ویدئوهای کوتاه دارای 75 میلیون کاربر روزانه فعال در دنیا و از شبکه های اجتماعی محبوب کاربران ایرانی می باشد. در اینستاگرام کاربران میتوانند بسیار ساده عکس و ویدئو های یک دقیقه ای خود با فیلترهای مختلف منتشر کرده و همچنین پست های منتشر شده سایر کاربران و دسوتان خود را دنبال کنند

از جمله ویژگی های دیگر اینستاگرام دنبال کردن عکس و ویدئو های سایر کاربران بر اساس سلیقه شما، قابلیت ارسال Stories با تنها نمایش 24 ساعت و گفتگو از طریق دایرکت و ... میباشد. معرفی برند، خدمات و یا محصولات یک کسب و کار به وسیله تصویر و ویدئو میتواند تاثیر زیادی را برروی کاربران و مخاطبان بگذارد.

ارائه محتوای روزانه، تبریک مناسبت ها و رویدادها برای ایجاد ارتباط بهتر و صمیمی تر با کاربران، مدیریت و یا به طور کلی بروزرسانی و ایجاد صفحاتی به روز مسلما امری زمان بر و هزینه برای یک کسب و کار میباشد. به وسیله ابزار رونگار میتوانید بسیار ساده تر از همیشه صفحاتی را که برای کسب و کار خود ایجاد کرده اید، مدیریت و بروزرسانی کنید.

 

ارسال پست زماندار در صفحات اینستاگرام

ارسال پست زماندار در صفحات اینستاگرام

با استفاده از رونگار میتوانید عکس ها و ویدئو های خود را در چند دقیقه آماده و در رونگار قرار داده که بصورت زماندار و اتوماتیک در صفحات شما منتشر شوند.

ارسال پست همزمان به چند صفحه اینستاگرام

ارسال پست همزمان به چند صفحه اینستاگرام

از اینکه بخواهید بصورت معمول چند صفحه اینستاگرام و یا حتی چند شبکه اجتماعی مختلف را بروزرسانی کنید زمان بسیاری را نیاز دارید، اما به وسیله رونگار تنها با یک کلیک ساده این مورد امکان پذیر است.

ارسال مجدد پست های قدیمی اینستاگرام با یک کلیک

ارسال مجدد پست های قدیمی با یک کلیک

در رونگار می توانید پست های منتشر شده در کانال ها را مجددا برای بینهایت بار ارسال کنید، و دیگر نیازی به تکرار نوشتن و آپلود پست ها نخواهد بود.

ذخیره پیش نویس پست های کانال

ذخیره پیش نویس پست های کانال

در پنل کاربری رونگار شما می توانید پست هایی که در حال نوشتن و آماده سازی آنها هستید را ذخیره و برای زمان دیگری، تکمیل و یا برای زمان دیگری منتشر کنید.

برای استفاده از سرویس مدیریت صفحات اینستاگرام کافیست که در سایت ثبت نام کرده و کانال خود را اضافه کنید.