شبکه اجتماعی فیسبوک

در این صفحه بیشتر با شبکه اجتماعی فیسبوک آشنا شوید و ببینید چه قابلیت های در رونگار برای این شبکه اجتماعی وجود دارد

لوگو فیسبوک

فیسبوک، یک شبکه اجتماعی پیشرفته که توسط مارک زاکربرگ و دوستانش در فوریه 2004 در دانشگاه هاروارد ایجاد شد. که ابتدا نام نویسی آن تنها برای دانشجویان دانشگاه هاروارد امکان پذیر بود که پس از آن برای چند دانشگاه دیگر و سپس برای کلیه افراد بالای 13 سال امکان ثبت نام قرار داده شد.

افراد با یک ثبت نام ساده در فیسبوک میتوانند از امکاناتی همچون ایجاد نمایهٔ شخصی، افزودن دیگر کاربران به فهرست دوستان، فرستادن و دریافت پیام و دریافت آگاه‌سازی از تغییرات دوستان بهره مند شوند، همچنین پیوستن به گروه‌های مورد علاقه، یافتن هم‌کاران، هم‌کلاسی‌ها، پسندیدن پستها، بیان دیدگاه و دسته‌بندی دوستان از امکانات دیگر این سیستم است.

در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲ میلادی تعداد اعضای این وب‌سایت از مرز ۱ میلیارد نفر گذشت. اما با وجود اعمال محدودیت های فیسبوک در ایران تعداد کاربران آن پس از مدتی کاهش یافته اما با این وجود همچنان افراد بسیاری روزانه از این شبکه اجتماعی استفاده میکنند. استفاده کاربران ایرانی از فیسبوک و همچنین تاثیر استفاده از این شبکه اجتماعی برای بهبود وضعیت سئو سایت در موتورهای جستجو برای کسب و کارها همچنان حائز اهمیت میباشد.

مدیریت صفحات و گروه های فیسبوک یکی از ابزارهای رونگار میباشد که به وسیله آن میتوانید بسیار ساده صفحات، پروفایل و گروه های فیسبوک کسب و کارها خود را مدیریت کنید

 

ارسال پست زماندار در فیسبوک

ارسال پست زماندار در فیسبوک

امکان ارسال پست زماندار در پروفایل، گروه و صفحات فیسبوک بصورت زمانبدی شده و در زمان آینده یکی از امکانات سرویس رونگار می باشد.

ارسال پست همزمان به چند صفحه، پروفایل و یا گروه

ارسال پست همزمان به چند صفحه، پروفایل و یا گروه

اگر بخواهید یک پست را در چندین صفحه، پروفایل و یا گروه مختلف بصورت همزمان منتشر کنید بصورت دستی بسیار زمان بر و سخت خواهد بود اما به وسیله رونگار با یک کلیک این امر ممکن است.

ارسال مجدد پست های منتشر شده با یک کلیک

ارسال مجدد پست های منتشر شده با یک کلیک

در رونگار می توانید پست های منتشر شده در صفحات فیسبوک خود را مجددا برای بینهایت بار ارسال کنید، و دیگر نیازی به تکرار نوشتن و آپلود نخواهد بود.

ذخیره پیش نویس پست های کانال

ذخیره پیش نویس پست های کانال

در پنل کاربری رونگار شما می توانید پست هایی که در حال نوشتن و آماده سازی آنها هستید را ذخیره و تکمیل یا برای زمان دیگری منتشر کنید.

برای استفاده از سرویس مدیریت صفحات، پروفایل و گروه های فیسبوک کافیست که در سایت ثبت نام کرده و کانال خود را اضافه کنید.